تهران، قلهک، خیابان دولت 09126845852

چرخ حمل کپسول

چرخ حمل کپسول اکسیژن و گاز می تواند به چندین صورت ساخته شود. این مورد بستگی به مورد استفاده قرار گرفتن محصول توسط شما می باشد. چرخ حمل سیلندراکسیژن یا گاز یا هر دو با هم. گاری کپسول به صورت تک و دوقلو ساخته میشود. برندهای خاصی در این خصوص وجود ندارد. نحوه ساخت و کیفیت انتخاب بارز مشتری ها در زمان خرید این محصول به شمار میرود. چرخ حمل معمولا به انواع گاری هایی که جهت حمل و نقل به کار میروند گفته میشود. ولی مجموعه پارس صنعت فروشنده چرخ حمل سیلندر های هوا گاز می باشد.

چرخ حمل سیلندر تک مخصوص کپسول های 40 لیتری، جهت جابجایی استفاده میشود. در تصویر مشاهده می کنید که چرخ دارای سه لاستیک محوری می باشد. این موضوع الزاما جهت به تصویر کشیدن می باشد. چرخ تک کپسول دارای تک لاستیک و سه لاستیک می باشند. یکی از محصولاتی که جهت جابجایی مورد استفاده قرار خواهد گرفت و می توان در تمامی مراکز از آن استفاده نمود. چرخ حمل تک برای جابجا کردن یک عدد کپسول استفاده خواهد شد و در سایز های مختلف مطابق با سیلندر موجود می باشد. سایز های استفاده شده در ساخت چرخ بر اساس 10 و 40 لیتری می باشد. این محصولات که در صنعت و پزشکی استفاده میشود ، برای جابجایی و تسریع بخشیدن در وقت از چرخ حمل استفاده خواهد شد.

این محصولات از لوله های تو خالی با ضخامت مناسب ساخته خواهند شد تا علاوه بر اینکه بتوانند وزن مخزن را تحمل نمایند ، حمل و نقل آسانی داشته باشند.

معمولا در پایین چرخ از کفی استفاده میشود و تعداد لاستیک در هر طرف آن یک عدد می باشد.


به مشاوره نیاز دارید؟