تهران، قلهک، خیابان دولت 09126845852

پالت اکسیژن

در برخی موارد استفاده از کپسول گاز بصورت جداگانه در برخی کاربری ها امکان پذیر نمیباشد و یا سخت می باشد به همین دلیل استفاده از باندل یا پالت سیلندر و یا پالت کپسول اکسیژن توصیه می گردد. باندل های سیلندر برای امور کاری سنگین استفاده می گردد. به دلیل استفاده همزمان از چند سیلندر در پالت ها و رک های کپسول کاهش فشار با آهستگی صورت می گیرد و گاز درون کپسول های دیگر فشار گازی را متعادل میکند همچنین حمل و نقل آنها راحتتر و سریعتر و پر کردن پالت های سیلندر سریعتر صورت میگیرد و به دلیل داشتن خروجی ها و منفیلدهای مجزا در یک پالت امکان استفاده همزمان چند دستگاه از پالت امکان پذیر میباشد بنابراین نیازی نیست به ازای هر دستگاه سیلندر مجزا داشته باشیم.

بدنه هر پالت سیلندر بنا به درخواست مشتریان می تواند از جوش آرگون و یا اتصالات پیچ و مهره ساخته شود و همچنین با توجه به نیاز مشتری پالت ها می تواند در سایز ها و اندازه های مختلف و با استفاده از کپسول های گاز با فشارهای مختلف کاری 40 لیتری 150 بار فشار یا 50 لیتری 200 بار فشار سخته میشود.

تعداد سیلندرهای به کار رفته در هر پالت براساس نوع کاربری متفاوت است به عنوان نمونه پالت های 36 تایی براساس استانداردهای دریایی و پالت های 24 تایی در صنایع فولادسازی استفاده میگردد.مشتریان می تواند پالت هایی با تعداد سیلندر از 2 عدد تا 36 عدد داشته باشند و سیلندرهای به کاررفته در آنها از فشار کاری 150 بار و 40 لیتری شروع می گردد تا سیلندر های فشار بالای 200 بار و 80 لیتری قابل تغییر است.


به مشاوره نیاز دارید؟