تهران، قلهک، خیابان دولت 09126845852

شارژ کپسول هلیوم

گاز هلیوم در کپسول 50 لیتری وارد کشور میشود. با توجه به اینکه حمل و نقل گاز هلیوم در کپسولهای کوچکتر مقرون به صرفه نیست، از این رو کپسول گاز هلیوم همانطور که گفته شد در سایز 50 لیتری وارد میشود. برخی از دوستان نیازی به کپسول 50 لیتری هلیوم ندارند یا اینکه حمل نقل کپسول 50 لیتری برای آنها دشوار است. البته با توجه به نیاز برخی از مشتریان به کپسولهای کوچکتر، شارژ آنها توسط هلیوم لند انجام میشود.

گاز هلیوم در خلوص یا گرید مختلف جهت استفاده وجود دارد. هلیوم گرید 4 ، هلیوم گرید 5 ، هلیوم گرید 5.5 هلیوم گرید 6 ناخالصی های گریدهای مختلف هلیوم با هم متاوت است. هر چه خلوص گاز هلیوم بالاتر باشد، میزان ناخالصی ها آن پایین تر است. به عنوان مثال، ناخلصی های گاز هلیوم گرید 5 نهایتا 10 ppm میباشد، چنانچه از این مقدار تجاوز کند، دیگر گاز هلیوم گرید 5 اطلاق نمیشود.

این کپسول ها با ۲۰۰ بار فشار گازی که دارند می‌ توانند بیش از ۱۰۰۰ بادکنک را پر کنند و در کارهای زیادی مورد استفاده قرار می ‌گیرند ولی استفاده رایج آن ها برای باد کردن بادکنک می باشد که بسیاری از مؤسسه ‌های بادکنک آرایی از آن ها استفاده می کنند. معمولاً کارخانه‌ ها کپسول گاز هلیوم را به رنگ قهوه ای تولید می کنند و فشار گازی که در آن ها قرار دارد ۲۰۰ بار می باشد همچنین برای شارژ مجدد آن ها بسیاری از شرکت‌ ها می‌ توانند مخازن این کپسول ها را شارژ کنند.

وزن گاز هلیومی که در این کپسول ها قرار دارد شش برابر سبک تر از وزن هوا است و جزء سبک ترین عناصر موجود روی کره زمین محسوب می شود، گاز هلیوم به دلیل اینکه خنثی است و با هیچ عنصر دیگری مخلوط نمی شود هیچ گونه خطری ندارد و به سلامتی انسان ها آسیب نمی رساند، بنا بر این به راحتی می توانید برای مهمانی و جشن ها بادکنک را با استفاده از آن پر کنید. امروزه در بسیاری از مراسمات شادی از بادکنک های گازی استفاده می‌ شود که با کمک کپسول ۵۰ لیتری هلیومی می ‌توانید آن را باد کنید، در واقع تزیین تولد با استفاده از بادکنک گازی در حال حاضر جزء یکی از روش های جدید است و باعث زیبایی و تجملاتی شدن آن می شود همچنین لذت تولد و مراسمات شادی به این بادکنک ها است. کپسول گاز ۵۰ لیتری هلیومی در کار بالن های تبلیغاتی و تمامی فروشگاه ها و مغازه هایی که دارای انواع بادکنک های گازی و هلیومی هستند مناسب می باشد.

قیمت گاز هلیوم که در این کپسول ها به کار می رود نسبت به سایر مدل های یک بار مصرف کمتر می باشد، همچنین برای افرادی مناسب است که می خواهند بادکنک های بیشتری را باد کنند و از این راه کسب درآمدی داشته باشند. کپسول های قابل شارژ دارای حجم متفاوتی هستند و از نوع ۱۰ لیتری، ۲۰ لیتری و ۵۰ لیتری تولید می شوند، کپسول های هلیومی ۵۰ لیتری دارای فشار گاز بیشتری هستند و با کمک آن ها می توانید تعداد بادکنک های هلیومی بیشتری را پر کنید زیرا حاوی ۲۰۰ بار هستند ولی کپسول هایی که حجم کمتری دارند فشار گاز ۱۰۰ بار دارند و بادکنک های بسیار محدودی را باد می کند. کپسول های قابل شارژ توسط کارخانه پر می‌ شوند و دارای کیفیت بسیار زیادی هستند به همین دلیل قیمت گران تری نسبت به کپسول های یک بار مصرف دارند، در این کپسول ها خالصی بیشتری قرار دارد همچنین قیمت گاز هلیومی که برای شارژ مجدد آن ها استفاده می کنید کمتر است.


به مشاوره نیاز دارید؟