تهران، قلهک، خیابان دولت 09126845852

ارتباط با گروه شمیران اکسیژن

پخش، خرید، فروش و اجاره سیلندر انواع گاز

پخش اکسیژن شمال تهران فعالیت خود را از دهه 60 در منطقه قلهک درزمینه پخش، خرید، فروش و اجاره انواع سیلندر اکسیژن آغاز کرد. در این سال‌ها مفتخر به همکاری با اکثر مراکز درمانی و بیمارستانی، خانه سالمندان، مراکز جراحی و زیبایی، کلینیک‌های دامپزشکی، آزمایشگاه‌های پزشکی و صنعتی و شرکت‌های معتبر ساخت‌وساز و معماری در شمال تهران بودیم.

شمیران اکسیژن متعهد به ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت و در سریع‌ترین زمان است. لذا ارائه خدمات به‌صورت شبانه‌روزی و در تمام‌روزهای هفته حتی روزهای تعطیل انجام می‌شود. همچنین جهت افزایش سرعت و سهولت در ارائه خدمات، امکان ارسال و تعویض کپسول در محل وجود دارد.

ارتباط با ما

تلفن و آدرس

آدرس: تهران، قلهک، خیابان دولت، نبش کوچه شهید بهمنی. تلفن: ۰۹۱۲۶۸۴۵۸۵۲ | ۰۹۲۱۳۵۸۹۷۹۷ | ۰۲۱۲۶۴۰۸۶۶۵ واتساپ: ۰۹۱۲۶۸۴۵۸۵۲

انتقادات و پیشنهادات

روابط عمومی

به منظور کسب اطلاعات بیشتر، طرح انتقاد و پیشنهاد، آگهی و تبلیغات با روابط عمومی گروه شمیران اکسیژن از طریق ارسال نامه پستی، پیام واتساپی و یا ارسال فکس، تماس بگیرید.

مشاوره و خرید

واحد فروش

جهت دریافت کاتالوگ محصولات، لیست قیمت فروش عمده و خرده، مشاوره پیش از خرید، ثبت سفارش خرید محصولات یا دریافت عاملیت پخش، از طریق تلفن با کارشناسان فروش شمیران اکسیژن تماس بگیرید.

درخواست پشتیبانی

خدمات پس از فروش

برای درخواست خدمات پس از فروش، مشاوره و آموزش، شارژ و نگهداری، خدمات گارانتی، تعمیرات، قطعات یدکی و لوازم مصرفی از طریق تلفن با واحد خدمات پس از فروش شمیران اکسیژن تماس بگیرید.

به مشاوره نیاز دارید؟